MC12FA201G-F זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
200 pF נציץ (Mica) קבלים 100 V 1210 (3225 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CDE Mica Chip Capacitors
Cornell Dubilier MC and MCN RF Capacitors | Digi-Key Daily
MC12FA201G-F
מק"ט מוצר של DigiKey
MC12FA201G-F-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MC12FA201G-F
תיאור
CAP MICA 200PF 2% 100V 1210
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
קיבוליות
200 pF
טולרנס
±2%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
100 V