MC12FA680G-F זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 173
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
68 pF נציץ (Mica) קבלים 100 V 1210 (3225 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CDE Mica Chip Capacitors
MC12FA680G-F
מק"ט מוצר של DigiKey
MC12FA680G-F-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MC12FA680G-F
תיאור
CAP MICA 68PF 2% 100V 1210
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
קיבוליות
68 pF
טולרנס
±2%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
100 V