MC12FA680J-TF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
68 pF נציץ (Mica) קבלים 100 V 1210 (3225 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CDE Mica Chip Capacitors
Cornell Dubilier MC and MCN RF Capacitors | Digi-Key Daily
MC12FA680J-TF
מק"ט מוצר של DigiKey
MC12FA680J-TF-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MC12FA680J-TF
תיאור
CAP MICA 68PF 5% 100V 1210
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
חומר דיאלקטרי
נציץ (Mica)
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
מארז‏ / תיבה
סטטוס החלק
פעיל
מאפיינים
RF, גורם Q גבוה, הפסד נמוך
קיבוליות
68 pF
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
100 V