MC12FD470J-F
מק"ט מוצר של DigiKey
338-1118-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MC12FD470J-F
תיאור
CAP MICA 47PF 5% 500V 1210
תיאור מפורט
47 pF נציץ (Mica) קבלים 500 V 1210 (3225 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
קיבוליות
47 pF
טולרנס
±5%
מתח - נומינלי
500 V