MC12FD470J-TF
מק"ט מוצר של DigiKey
338-MC12FD470J-TFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
338-MC12FD470J-TFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
338-MC12FD470J-TFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MC12FD470J-TF
תיאור
CAP MICA 47PF 5% 500V 1210
תיאור מפורט
47 pF נציץ (Mica) קבלים 500 V 1210 (3225 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות
47 pF
טולרנס
±5%
מתח - נומינלי
500 V