MC18FD101J-TF
מק"ט מוצר של DigiKey
338-MC18FD101J-TFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
338-MC18FD101J-TFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
338-MC18FD101J-TFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MC18FD101J-TF
תיאור
CAP MICA 100PF 5% 500V 1812
תיאור מפורט
100 pF נציץ (Mica) קבלים 500 V 1812 (4532 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
1812 (4532 מטרי)
קיבוליות
100 pF
גודל / מידה
אורך 0.177‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (4.50 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
מתח - נומינלי
500 V