MC18FD221J-F
מק"ט מוצר של DigiKey
338-1124-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MC18FD221J-F
תיאור
CAP MICA 220PF 5% 500V 1812
תיאור מפורט
220 pF נציץ (Mica) קבלים 500 V 1812 (4532 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
1812 (4532 מטרי)
קיבוליות
220 pF
גודל / מידה
אורך 0.177‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (4.50 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
גובה - מקובע (מרבי)
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
500 V