SEK330M063ST
מק"ט מוצר של DigiKey
338-1714-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SEK330M063ST
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 4.02Ohm 2000 שעות ב-105°C
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
מתח - נומינלי
63 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
4.02Ohm