ELXY630ELL330MF15D
מק"ט מוצר של DigiKey
565-ELXY630ELL330MF15D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ELXY630ELL330MF15D
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
קטגוריה
ערכים נקובים
זרם אדווה בתדר נמוך
93.2 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
233 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
עכבה
610 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C