CCSMA-MM-SS402-12
מק"ט מוצר של DigiKey
744-1334-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CCSMA-MM-SS402-12
תיאור
COAX CBL SMA TO SMA 12"
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מכלל כבלים קואקסיאליים SMA ל-SMA כבל קואקסיאלי קוטר חיצוני (OD‏) 4.14 מ"מ 12.00‏ אינץ' (304.80‏ מ"מ)
קטגוריה
מין המגע השני
זכר
יצרן
Crystek Corporation
סוג הרכבה המחבר השני
תלוי חופשי (בשורה)
סדרה
אורך
12.00‏ אינץ' (304.80‏ מ"מ)
אריזה
בתפזורת
סוג כבל
כבל קואקסיאלי קוטר חיצוני (OD‏) 4.14 מ"מ
סטטוס החלק
פעיל
אימפדנס כולל
50 Ohms
סגנון
SMA ל-SMA
תדר - מקס'
18 GHz
מחבר ראשון
תקע SMA
צבע
כחול
מין המגע הראשון
זכר
מאפיינים
מסוכך
סוג הרכבה המחבר הראשון
תלוי חופשי (בשורה)
טמפרטורת פעולה
-45°C ~ 85°C
מחבר שני
תקע SMA
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
6 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
אורך חלופי
COAX CABLE SMA TO SMA 4'
:‏ במלאי14
COAX CABLE SMA TO SMA 6'
:‏ במלאי72
COAX CBL SMA TO SMA 24"
:‏ במלאי4
COAX CBL SMA TO SMA 36"