CCSMA-MM-SS402-36
מק"ט מוצר של DigiKey
744-1336-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CCSMA-MM-SS402-36
תיאור
COAX CBL SMA TO SMA 36"
תיאור מפורט
מכלל כבלים קואקסיאליים SMA ל-SMA כבל קואקסיאלי קוטר חיצוני (OD‏) 4.14 מ"מ 36.00‏ אינץ' (914.40‏ מ"מ)
אורך
36.00‏ אינץ' (914.40‏ מ"מ)
סוג כבל
כבל קואקסיאלי קוטר חיצוני (OD‏) 4.14 מ"מ
אימפדנס כולל
50 Ohms
סגנון
SMA ל-SMA
תדר - מקס'
18 GHz
צבע
כחול
טמפרטורת פעולה
-45°C ~ 85°C
משאבים נוספים
15 :‏ במלאי
אורך חלופי
COAX CABLE SMA TO SMA 4'
:‏ במלאי14
COAX CABLE SMA TO SMA 6'
:‏ במלאי72
COAX CBL SMA TO SMA 12"
:‏ במלאי6
COAX CBL SMA TO SMA 24"