CCSMA18-MM-086F-120
מק"ט מוצר של DigiKey
744-1421-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CCSMA18-MM-086F-120
תיאור
COAX CBL SMA TO SMA 10'
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
קטגוריה
מין המגע השני
זכר
יצרן
Crystek Corporation
סוג הרכבה המחבר השני
תלוי חופשי (בשורה)
סדרה
אורך
120.0‏ אינץ' (3.0‏ מטר) 10.0 רגל
אריזה
בתפזורת
סוג כבל
כבל קואקסיאלי קוטר חיצוני (OD‏) 2.54 מ"מ
סטטוס החלק
פעיל
אימפדנס כולל
50 Ohms
סגנון
SMA ל-SMA
תדר - מקס'
18 GHz
מחבר ראשון
תקע SMA
צבע
כחול
מין המגע הראשון
זכר
מאפיינים
מסוכך
סוג הרכבה המחבר הראשון
תלוי חופשי (בשורה)
טמפרטורת פעולה
-45°C ~ 85°C
מחבר שני
תקע SMA
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
0 :‏ במלאי
בדיקת זמן האספקה
בקשת הודעה על מלאי
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
אורך חלופי
COAX CBL SMA TO SMA 12"
COAX CBL SMA TO SMA 24"
:‏ במלאי87
COAX CBL SMA TO SMA 36"