CCSMA18-MM-086F-36
מק"ט מוצר של DigiKey
744-1417-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CCSMA18-MM-086F-36
תיאור
COAX CBL SMA TO SMA 36"
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מכלל כבלים קואקסיאליים SMA ל-SMA כבל קואקסיאלי קוטר חיצוני (OD‏) 2.54 מ"מ 36.00‏ אינץ' (914.40‏ מ"מ)
קטגוריה
מין המגע השני
זכר
יצרן
Crystek Corporation
סוג הרכבה המחבר השני
תלוי חופשי (בשורה)
סדרה
אורך
36.00‏ אינץ' (914.40‏ מ"מ)
אריזה
בתפזורת
סוג כבל
כבל קואקסיאלי קוטר חיצוני (OD‏) 2.54 מ"מ
סטטוס החלק
פעיל
אימפדנס כולל
50 Ohms
סגנון
SMA ל-SMA
תדר - מקס'
18 GHz
מחבר ראשון
תקע SMA
צבע
כחול
מין המגע הראשון
זכר
מאפיינים
מסוכך
סוג הרכבה המחבר הראשון
תלוי חופשי (בשורה)
טמפרטורת פעולה
-45°C ~ 85°C
מחבר שני
תקע SMA
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
13 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
אורך חלופי
COAX CBL SMA TO SMA 12"
:‏ במלאי0
COAX CBL SMA TO SMA 24"