CVCO55CL-0060-0110
מק"ט מוצר של DigiKey
744-1181-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CVCO55CL-0060-0110
תיאור
VCO 85MHZ 0.5-10V 12.7X12.7MM
תיאור מפורט
85MHz תדר מרכזי 0.5 V ~ 10 V מתנד מבוקר מתח 8 ±3 dBm -10 הרמוניה שנייה טיפוסית (dBc)
קטגוריה
הרמוניה שנייה, טיפוסית (dBc)
-10
Icc מקס'
25mA
סדרה
דחיפה(MHz/V)
0.5
הספק (dBm)
8 ±3
רעש מופע טיפוסי (dBc/Hz)
-114
תחום תדרים
60‎ ~ 110MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר - מרכז
85MHz
מתח - הספקה
5V
מתח כוונון (VDC)
0.5 V ~ 10 V