CVCO55CL-0200-0400
מק"ט מוצר של DigiKey
744-1184-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CVCO55CL-0200-0400
תיאור
VCO 300MHZ 0-5V 12.7MMX12.7MM
תיאור מפורט
300MHz תדר מרכזי 0 V ~ 5 V מתנד מבוקר מתח 3 ±3 dBm -10 הרמוניה שנייה טיפוסית (dBc)
קטגוריה
הרמוניה שנייה, טיפוסית (dBc)
-10
Icc מקס'
15mA
סדרה
דחיפה(MHz/V)
4
הספק (dBm)
3 ±3
רעש מופע טיפוסי (dBc/Hz)
-105
תחום תדרים
200 ~ 400MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר - מרכז
300MHz
מתח - הספקה
5V
מתח כוונון (VDC)
0 V ~ 5 V