CVHD-950X-122.880
מק"ט מוצר של DigiKey
744-1765-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CVHD-950X-122.880
תיאור
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ CMOS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
122.88 MHz מתנד גביש מבוקר מתח (VCXO) CMOS מתנד 3.3V ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CVHD-950X-122.880 דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
תחום משיכה אבסולוטי (APR)
±20ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
25mA