TYETBLSANF-38.400000
מק"ט מוצר של DigiKey
1664-TYETBLSANF-38.400000TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1664-TYETBLSANF-38.400000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1664-TYETBLSANF-38.400000DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TYETBLSANF-38.400000
תיאור
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ SNWV
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
38.4 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה גל סינוסי קטום מתנד 2.8V ~ 3.3V ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
2.8V ~ 3.3V
יצרן
יציבות התדר
±1ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
2.5mA