402F38411CLR זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
CTS-Frequency Controls
קיים במלאי: 8,949
גיליון נתונים
דומים
CTS-Frequency Controls
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
ECS Inc.
38.4 MHz ±10ppm גבישים 12pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
402F38411CLR
מק"ט מוצר של DigiKey
402F38411CLR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
402F38411CLR
תיאור
CRYSTAL 38.4000MHZ 12PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
402F38411CLR דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
12pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
38.4 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.6‏x‏2‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm