8Y-38.400MEEQ-T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
TXC CORPORATION
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
TXC CORPORATION
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
אקוויוולנטים-פרמטרית
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
38.4 MHz ±10ppm גבישים 10pF 80 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
8Y-38.400MEEQ-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-1347-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
8Y-38.400MEEQ-T
תיאור
CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
38.4 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm