403C35D25M00000
מק"ט מוצר של DigiKey
110-403C35D25M00000TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
110-403C35D25M00000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
110-403C35D25M00000DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
403C35D25M00000
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
תיאור מפורט
25 MHz ±30ppm גבישים 18pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
403C35D25M00000 דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
25 MHz
יציבות התדר
±50ppm
אפיצות תדר
±30ppm