741X163151JP זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
150 Ohm ±5% 63mW הספק לרכיב מבודד 8 רשתות נגדים, מערכי נגדים ±200ppm/°C 1506‏, קמור, הדקים בצד הארוך
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
741X163151JP
מק"ט מוצר של DigiKey
741X163151JP-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
741X163151JP
תיאור
RES ARRAY 8 RES 150 OHM 1506
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
יצרן
CTS Resistor Products
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
הרשאה
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
DDR SDRAM, DRAM, MDDR
סוג מעגל
מבודד
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
התנגדות (Ohms)
150
מארז‏ / תיבה
1506‏, קמור, הדקים בצד הארוך
טולרנס
±5%
גודל / מידה
אורך 0.156‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.95 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
מספר הנגדים
8
גובה - מקובע (מרבי)
מספר פינים
16
מספר מוצר בסיס
הספק לרכיב
63mW