EXB-2HV151JV | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES ARRAY 8 RES 150 OHM 1506 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 150 Ohm ±5% 62.5mW הספק לרכיב מבודד 8 רשתות נגדים מערכי נגדים ±200ppm/°C 1506, קמור, הדקים בצד הארוך |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | EXB-2HV151JV דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה ±200ppm/°C |
יצרן Panasonic Industry | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סוג מעגל מבודד | מארז / תיבה 1506, קמור, הדקים בצד הארוך |
התנגדות (Ohms) 150 | מארז ההתקן של הספק 1506 |
טולרנס ±5% | גודל / מידה אורך 0.150 אינץ' x רוחב 0.063 אינץ' (3.80 מ"מ x 1.60 מ"מ) |
מספר הנגדים 8 | גובה - מקובע (מרבי) 0.022 אינץ' (0.55 מ"מ) |
מספר פינים 16 | מספר מוצר בסיס |
הספק לרכיב 62.5mW |