DSOS-0416-24D
DSOS-0416-24D
Delta Standard Solenoid Products | Digi-Key Daily
DSOS-0416-24D
מק"ט מוצר של DigiKey
1144-1401-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DSOS-0416-24D
תיאור
SOLENOID PUSH INTERMITTENT 24V
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
לסירוגין סולנואיד לפעולה מאומצת סגרת פתוחה (דחיפה) סוג 0.060‏ אינץ' (1.52‏ מ"מ) מהלך 24VDC הרכבה בשלדה
קטגוריה
אורך מהלך
0.060‏ אינץ' (1.52‏ מ"מ)
יצרן
Delta Electronics
הספק (Watts)
3.6 W
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
160Ohm
אריזה
תיבה
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.622 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.304 אינץ'‏ x‏ גובה 0.393 אינץ'‏ (15.80‏ מ"מ x‏ 7.72‏ מ"מ x‏ 9.98‏ מ"מ)
טכנולוגיה
אלקטרו-מכני
קוטר - גל
0.165‏ אינץ' (4.19‏ מ"מ)
סוג
סגרת פתוחה (דחיפה)
פרטי הציר
עגול
מחזור עבודה
לסירוגין
משקל
‎0.013 lb (5.9 g)‎
מתח - נומינלי
24VDC