74LVCE1G32FZ4-7 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שער OR IC 1 ערוץ X2-DFN1410-6
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
74LVCE1G32FZ4-7
מק"ט מוצר של DigiKey
31-74LVCE1G32FZ4-7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
74LVCE1G32FZ4-7
תיאור
IC GATE OR 1CH 2-INP DFN1410-6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שער OR IC 1 ערוץ X2-DFN1410-6
קטגוריה
זרם - יציאה גבוה, יציאה נמוך
32mA, 32mA
יצרן
רמה לוגית - נמוכה
‎0.7V ~ 0.8V
סדרה
רמה לוגית - גבוהה
1.7V ~ 2V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
שיהוי התפשטות מקסימלי @ V‏, CL מקסימלי
3.6ns ב-5V, 50pF
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג לוגיקה
מארז ההתקן של הספק
X2-DFN1410-6
מספר הכניסות
2
מארז‏ / תיבה
6-XFDFN
מתח - הספקה
1.4V ~ 5.5V