AP2114HA-2.5TRG1
מק"ט מוצר של DigiKey
AP2114HA-2.5TRG1DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
AP2114HA-2.5TRG1DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
AP2114HA-2.5TRG1DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AP2114HA-2.5TRG1
תיאור
IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT-223-3
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1A SOT-223-3
זרם - רגיעה (Iq)
80 µA
PSRR
65dB (100Hz ~ 1kHz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - כניסה (מקס')
6V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V