AP2210N-3.3TRE1
מק"ט מוצר של DigiKey
AP2210N-3.3TRE1DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
AP2210N-3.3TRE1DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
AP2210N-3.3TRE1DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AP2210N-3.3TRE1
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA SOT-23-3
מודלים EDA/CAD
AP2210N-3.3TRE1 דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
זרם - הספקה (מקס')
15 mA
PSRR
75dB (100Hz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - כניסה (מקס')
13.2V
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V