DMNH4005SCT
מק"ט מוצר של DigiKey
DMNH4005SCT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DMNH4005SCT
תיאור
MOSFET N-CH 40V 150A TO220AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 40 V 150A (Tc) 165W (Tc) חור מעבר ‎TO-220AB‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
48 nC @ 10 V
אריזה
צינור
Vgs (מקס')
20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2846 pF @ 20 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
165W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220AB‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V