AP64100QSP-13
מק"ט מוצר של DigiKey
31-AP64100QSP-13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-AP64100QSP-13CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-AP64100QSP-13DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AP64100QSP-13
תיאור
IC REG BUCK ADJ 1A 8SO
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי מתכוונן 0.8V 1 יציאה 1A ‎8-SOIC (רוחב "0.154‏, 3.90 מ"מ) פדים חשופים
קטגוריה
מתח - יציאה (מקס')
40V
יצרן
זרם - יציאה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר - מיתוג
500kHz, 100kHz ~ 2.2MHz
סטטוס החלק
פעיל
מיישר סינכרוני
כן
פונקציה
מוריד-מתח
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
תצורת יציאה
חיובי
דירוג
לרכב
טופולוגיה
הרשאה
AEC-Q100
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר היציאות
1
מארז‏ / תיבה
מתח - כניסה (מינ')
3.8V
מארז ההתקן של הספק
8-SO-EP
מתח - כניסה (מקס')
40V