SMAJ15AQ-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
SMAJ15AQ-13-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMAJ15AQ-13-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMAJ15AQ-13-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ15AQ-13-F
תיאור
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24.4V מלחץ16.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMA
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
400W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
16.4A