AP7340D-33FS4-7
מק"ט מוצר של DigiKey
31-AP7340D-33FS4-7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-AP7340D-33FS4-7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-AP7340D-33FS4-7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AP7340D-33FS4-7
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V X2-DFN10104
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA X2-DFN1010-4
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AP7340D-33FS4-7 דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
50 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
100 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
75dB (1kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
5.25V
מארז‏ / תיבה
‎4-XDFN‏, פדים חשופים
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V