MCP1711T-33I/5X
מק"ט מוצר של DigiKey
MCP1711T-33I/5XTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MCP1711T-33I/5XCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MCP1711T-33I/5XDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MCP1711T-33I/5X
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4-UQFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA ‎4-UQFN (1×1)‎
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
1.27 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
1.8 µA
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
‎4-UDFN‏, פדים חשופים
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז ההתקן של הספק
‎4-UQFN (1×1)‎
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V