AP7343DQ-25W5-7
מק"ט מוצר של DigiKey
31-AP7343DQ-25W5-7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-AP7343DQ-25W5-7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-AP7343DQ-25W5-7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AP7343DQ-25W5-7
תיאור
IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT-25
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 36
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA SOT-25
PSRR
75dB (1kHz)
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
סוג היציאה
דירוג
לרכב
מספר המייצבים
1
הרשאה
AEC-Q100
מתח - כניסה (מקס')
5.25V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V