AP7343Q-25W5-7 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT-25 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 36 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA SOT-25 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - רגיעה (Iq) 60 µA |
יצרן | PSRR 75dB (1kHz) |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | פונקציות בקרה אפשור |
סטטוס החלק פעיל | מאפייני הגנה זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר |
תצורת יציאה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C (TA) |
סוג היציאה | דירוג לרכב |
מספר המייצבים 1 | הרשאה AEC-Q100 |
מתח - כניסה (מקס') 5.25V | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 2.5V | מארז / תיבה SC-74A, SOT-753 |