AP7361EA-33Y5-13
מק"ט מוצר של DigiKey
31-AP7361EA-33Y5-13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-AP7361EA-33Y5-13CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-AP7361EA-33Y5-13DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AP7361EA-33Y5-13
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT89-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1A SOT-89-5
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AP7361EA-33Y5-13 דגמים
זרם - רגיעה (Iq)
91 µA
Digi-Reel®
פונקציות בקרה
גבול זרם, אפשור
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
סוג היציאה
דירוג
לרכב
מספר המייצבים
1
הרשאה
AEC-Q100
מתח - כניסה (מקס')
6V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V