AP7365-33EG-13 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC REG LIN 3.3V 600MA SOT-223-3 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 40 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 600mA SOT-223-3 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | AP7365-33EG-13 דגמים |
קטגוריה | זרם - יציאה |
יצרן | זרם - רגיעה (Iq) 80 µA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | PSRR 65dB (1kHz) |
סטטוס החלק פעיל | מאפייני הגנה זרם-יתר, טמפרטורת-יתר |
תצורת יציאה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סוג היציאה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מספר המייצבים 1 | מארז / תיבה TO-261-4, TO-261AA |
מתח - כניסה (מקס') 6V | מארז ההתקן של הספק SOT-223-3 |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 3.3V | מספר מוצר בסיס |