AP7365-33WG-7
מק"ט מוצר של DigiKey
AP7365-33WG-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
AP7365-33WG-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
AP7365-33WG-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AP7365-33WG-7
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 600MA SOT-25
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 36
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 600mA SOT-25
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AP7365-33WG-7 דגמים
זרם - רגיעה (Iq)
80 µA
PSRR
65dB (1kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V