AZ23C3V6-7-F
מק"ט מוצר של DigiKey
AZ23C3V6-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
AZ23C3V6-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
AZ23C3V6-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AZ23C3V6-7-F
תיאור
DIODE ZENER ARRAY 3.6V SOT-23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) - מערכים 1 זוג אנודה משותפת 3.6 V 300 mW ±5% SOT-23-3
קטגוריה
הספק - מקס'
300 mW
יצרן
Diodes Incorporated
עכבה (מקס') (Zzt)
95 Ohms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
תצורה
1 זוג אנודה משותפת
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
3.6 V
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
טולרנס
±5%