הייצור של BAS40W-04-7 הופסק והוא אינו זמין עוד ב-DigiKey‏.
תחליפים זמינים:
ישירים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 10,915
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 1,295
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 277
STMicroelectronics
Infineon Technologies
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 13
מערך דיודות חיבור סדרה 1‏ זוגות 40 V 200mA (DC)‎ הרכבה משטחית SC-70, SOT-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BAS40W-04-7
מק"ט מוצר של DigiKey
BAS40W-04DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BAS40W-04DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BAS40W-04-7
תיאור
DIODE ARR SCHOT 40V 200MA SOT323
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BAS40W-04-7 דגמים
קטגוריה
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
יצרן
Diodes Incorporated
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 nA @ 30 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 125°C
תצורת דיודה
חיבור סדרה 1‏ זוגות
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
SC-70, SOT-323
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
מארז ההתקן של הספק
SOT-323
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
200mA (DC)‎
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1 V @ 40 mA