BAS70-05-7-F | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ARR SCHOT 70V 70MA SOT23-3 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 40 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 70 V 70mA (DC) הרכבה משטחית TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | BAS70-05-7-F דגמים |
קטגוריה | מהירות אות חלש עד זרם Io 200mA, כל מהירות |
יצרן Diodes Incorporated | זמן התאוששות הפוכה (TRR) 5 ns |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם - דלף הפוך @ Vr 100 nA @ 50 V |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה - צומת -55°C ~ 125°C |
תצורת דיודה 1 זוג קתודה משותפת | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
טכנולוגיה שוטקי (Schottky) | מארז / תיבה TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 70 V | מארז ההתקן של הספק SOT-23-3 |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה) 70mA (DC) | מספר מוצר בסיס |
מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 1 V @ 15 mA |