BAS70-05FILM
מק"ט מוצר של DigiKey
497-7159-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-7159-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-7159-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BAS70-05FILM
תיאור
DIODE ARR SCHOT 70V 70MA SOT23-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 70 V 70mA (DC)‎ הרכבה משטחית TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BAS70-05FILM דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1 V @ 15 mA
יצרן
STMicroelectronics
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 70 V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
70 V
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
70mA (DC)‎