BAS70LP-7B אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Comchip Technology
דיודות 70 V 70mA הרכבה משטחית X1-DFN1006-2
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BAS70LP-7B
מק"ט מוצר של DigiKey
BAS70LP-7BDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BAS70LP-7BDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BAS70LP-7BDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BAS70LP-7B
תיאור
DIODE SCHOTT 70V 70MA X1DFN10062
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BAS70LP-7B דגמים
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
1.6 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 70 V
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
1pF ב-0V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
70 V
מארז ההתקן של הספק
X1-DFN1006-2
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
70mA
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
960 mV @ 15 mA
מספר מוצר בסיס
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות