BAS70LPQ-7B זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
חדש ב-DigiKey‏
דיודות 70 V 70mA הרכבה משטחית X1-DFN1006-2
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BAS70LPQ-7B
מק"ט מוצר של DigiKey
31-BAS70LPQ-7BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BAS70LPQ-7B
תיאור
SCHOTTKY DIODE X1-DFN1006-2 T&R
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
1.6 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 70 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
קיבוליות @ Vr‏, F
1pF ב-0V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
70 V
סוג ההרכבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
70mA
מארז‏ / תיבה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
960 mV @ 15 mA
מארז ההתקן של הספק
X1-DFN1006-2
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 150°C