BAS70W-04-7-F
מק"ט מוצר של DigiKey
BAS70W-04FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BAS70W-04FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BAS70W-04FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BAS70W-04-7-F
תיאור
DIODE ARR SCHOTT 70V 70MA SOT323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות חיבור סדרה 1‏ זוגות 70 V 70mA (DC)‎ הרכבה משטחית SC-70, SOT-323
מודלים EDA/CAD
BAS70W-04-7-F דגמים
קטגוריה
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
יצרן
Diodes Incorporated
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
5 ns
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 50 V
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
תצורת דיודה
חיבור סדרה 1‏ זוגות
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
SC-70, SOT-323
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
70 V
מארז ההתקן של הספק
SOT-323
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
70mA (DC)‎
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1 V @ 15 mA