BAS70-04W,115
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-3563-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-3563-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-3563-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BAS70-04W,115
תיאור
DIODE ARR SCHOTT 70V 70MA SOT323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות חיבור סדרה 1‏ זוגות 70 V 70mA (DC)‎ הרכבה משטחית SC-70, SOT-323
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BAS70-04W,115 דגמים
קטגוריה
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
יצרן
Nexperia USA Inc.
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 70 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
תצורת דיודה
חיבור סדרה 1‏ זוגות
הרשאה
AEC-Q101
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
70 V
מארז‏ / תיבה
SC-70, SOT-323
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
70mA (DC)‎
מארז ההתקן של הספק
SOT-323
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
410 mV @ 1 mA