BZT52C10-7-F
מק"ט מוצר של DigiKey
BZT52C10-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZT52C10-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZT52C10-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C10-7-F
תיאור
DIODE ZENER 10V 500MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 10 V 500 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOD-123
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZT52C10-7-F דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 nA @ 7 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
‎±6%
הספק - מקס'
500 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
20 Ohms