BZT52C15-7-F אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 27,341
גיליון נתונים
ישירים
Comchip Technology
דומים
Panjit International Inc.
Microchip Technology
Microchip Technology
Comchip Technology
onsemi
onsemi
קיים במלאי: 430
דיודות - זנר (Zener) 15 V 500 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOD-123