BZT52C10LP-7
מק"ט מוצר של DigiKey
BZT52C10LPDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZT52C10LPDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZT52C10LPDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C10LP-7
תיאור
DIODE ZENER 10V 250MW 2DFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 10 V 250 mW ‎±6% הרכבה משטחית X1-DFN1006-2
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 nA @ 7 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
‎±6%
מארז ההתקן של הספק
X1-DFN1006-2
הספק - מקס'
250 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
20 Ohms