BZT52C12TQ-7-F אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
onsemi
קיים במלאי: 7,685
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 12 V 300 mW ±5.4% הרכבה משטחית SOD-523
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZT52C12TQ-7-F
מק"ט מוצר של DigiKey
BZT52C12TQ-7-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZT52C12TQ-7-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZT52C12TQ-7-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C12TQ-7-F
תיאור
DIODE ZENER 12V 300MW SOD523
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±5.4%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW
מארז ההתקן של הספק
SOD-523
עכבה (מקס') (Zzt)
25 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V