BZT52C15-13-F אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 9,856
גיליון נתונים
דומים
Comchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 15 V 500 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOD-123
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZT52C15-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
BZT52C15-13-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZT52C15-13-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZT52C15-13-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C15-13-F
תיאור
DIODE ZENER 15V 500MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BZT52C15-13-F דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 10.5 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
‎±6%
מארז ההתקן של הספק
SOD-123
הספק - מקס'
500 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms