BZT52C16LPQ-7
מק"ט מוצר של DigiKey
31-BZT52C16LPQ-7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-BZT52C16LPQ-7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-BZT52C16LPQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C16LPQ-7
תיאור
DIODE ZENER 16V 250MW 2DFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 16 V 250 mW ±5.62% הרכבה משטחית X1-DFN1006-2
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±5.62%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
250 mW
מארז ההתקן של הספק
X1-DFN1006-2
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 11.2 V